E-Plas Ticari Sigortalar

3. Şahıs Sorumluluk

İşletmenizde,meydana gelebilecek bir kaza sonrası üçüncü şahısların maddi ve bedeni zararları oluşursa üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası sizi korur!

İşletmenize gelen 3. şahısların kaza yaşaması durumunda sigorta karşılayabilir

3. Üçüncü Şahıs
Mali Mesuliyet Sigortası

İşletmenizde,meydana gelebilecek bir kaza sonrası üçüncü şahısların maddi ve bedeni zararları oluşursa üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası sizi korur!

Sigortalının faaliyeti esnasında kusurlu bir durum söz konusu olur ve üçüncü şahıslar da bu durumdan zarar görürse hukuki sonuçlar oluşur.

Söz konusu olayda üçüncü şahısların ölmesi,yaralanması,sağlığının bozulması ve maddi hasar oluşması sonucunda tazminat talepleri poliçede belirlenen limitler dahilinde karşılanır.

Kapsam Altına Alınan Teminatlar

Ek Teminatlar

Önemli not: Sigorta kapsamında teminatlardan yararlanmak için ihbarlarınızı olayın gerçekleştiği tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde sigorta şirketinize, acentelerine veya bölge müdürlüklerine yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru