E-Plas Ticari Sigortalar

Akaryakıt Paket Sigortası

Tüm sigorta ihtiyaçlarınızı tek bir poliçe altında toplamak mümkün olmaktadır İşte akaryakıt istasyonları için potansiyel sigorta kapsamları

Akaryakıt istasyonlarına özel sigorta kapsamında stasyon binası, demirbaş, makine-tesisat (pompalar ve tanklar dâhil) elektronik cihazları, akaryakıt emtiası, market emtiası, kasa muhteviyatı vb. sigortalanabilir.

Akaryakıt
Paket Sigortası

Akaryakıt istasyonları büyük yatırımlarla kurulmaktadır.

Her gün binlerce araç hizmet almaktadır,dolayısıyla kurduğunuz akaryakıt istasyonunuz birçok riskle karşı karşıya kalabilir.

Tüm sigorta ihtiyaçlarınızı tek bir poliçe altında toplamak mümkün olmaktadır. İşte akaryakıt istasyonları için potansiyel sigorta kapsamları;

İstasyon binası, demirbaş, makine-tesisat (pompalar ve tanklar dâhil) elektronik cihazları, akaryakıt emtiası, market emtiası, kasa muhteviyatı, camları, reklam panoları/totemleri, pompacıların üzerinde bulunan para, çalışanlar ve üçüncü kişiler sigorta güvencesi altına alınır.

akaryakıt istasyonu paket sigortası e-plas logosu ile

Sigorta Teminatları

Sigorta Teminatları

akaryakıt istasyonlarının sigortalanması

Poliçenizin Olmazsa Olmazları

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru