E-Plas Ticari Sigortalar
Emtia Sigortası ile yükünüz güvende

Emtia Sefer

Sigortaya konu olan emteanın bir noktadan başka bir noktaya gidişi sırasında oluşabilecek risklere karşı poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat sağlayan sigorta türüdür. Yolda yükün başına gelebilecek birçok rizikonun mevcut olması, nakliyatçıların hukuken mecbur olmasalar da teamülen sigorta yaptırmaya mecbur olmalarına neden olmaktadır.

Emtia Sefer

Nakliyat emtia sigortası ile taşınabilecek herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun deniz yolu, hava yolu, kara yolu ve demir yolu nakil vasıtalarından biri ile bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıtları poliçede belirlenmiş genel ve özel şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

Sigorta Teminatları

emtia sefer sigortasıyla yoldaki yük sigortalanır

Nakliyat Emita Sigorta Çeşitleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru