E-Plas Ticari Sigortalar

Gümrük Abonman

Gümrüklerden çekilecek olan malların çıkışının gerçekleşebilmesi için Tam Ziya Nakliyat Sigortası (Sigortaya konu olan mal ve araçların, tüm değerini yitirecek şekilde zarara uğraması durumudur.)olarak düzenlenen nakliyat sigortalarına; gümrük sigortası veya gümrük abonman poliçesi denilmektedir.

Gümrük abonman, diğer bir adıyla tam ziya nakliyat sigortası

Gümrük Abonman

Gümrüklerden çekilecek olan malların çıkışının gerçekleşebilmesi için Tam Ziya Nakliyat Sigortası (Sigortaya konu olan mal ve araçların, tüm değerini yitirecek şekilde zarara uğraması durumudur.) olarak düzenlenen nakliyat sigortalarına; gümrük sigortası veya gümrük abonman poliçesi denilmektedir.

Sigorta Teminatları

Poliçenizin Olmazsa Olmazları

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru