fbpx
E-Plas Ticari Sigortalar

İşveren Mali Mesuliyet

İş kazaları ,iş hayatı içerisinde gerçekleşmesi hiç istenmeyen ancak olası mümkün vakalardır. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde işveren açısından hukuki ve ekonomik sonuçları olacaktır.

elemanlarınızın zarar görmesi halinde hukuki ve ekonomik sorumluluklarınız sigorta ile güvencede.

İşveren Mali
Mesuliyet

İşverenler! İş yerinizde oluşabilecek kazalar sonucu doğacak sorumlulukları güvence altına alabilirsiniz!

İş kazaları, iş hayatı içerisinde gerçekleşmesi hiç istenmeyen ancak olası mümkün vakalardır. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde işveren açısından hukuki ve ekonomik sonuçları olacaktır.

Sorumluluk sigortası, bir işyerinde işverene hizmet akdi ile bağlı olan sosyal sigortalar kanununa tabi işçiler ve hak sahipleri tarafından açılacak davalarda devreye girer. Detaylandırmak gerekirse; işyerinizde SGK'lı işçinizin iş kazası geçirmesi halinde sosyal sigortalar tarafından bir tazminat ödenecektir ancak Sosyal Sigortalar Kurumu'nun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri ile yine aynı kurum tarafından işverene karşı iş kazalarından dolayı ikame edilecek rücu davaları sonunda ödenecek tazminat miktarlarını poliçede yazılı meblağlara kadar temin eder.

Dava açılması durumunda, sigorta poliçesinde yer alan teminatlar çerçevesinde mahkeme tarafından belirlenen tazminat bedeli, dava masrafları ve avukatlık ücreti sorumluluk sigortası poliçesinden karşılanacaktır.

Kapsam Altına Alınan Teminatlar

Poliçenizin Olmazsa Olmazları

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru