E-Plas Ticari Sigortalar

Ortak Alan Sigortası

Şahısların ,ortak eşyaların güvenliği ,site yönetiminin hukuki sorumlulukları düşünüldüğünde ortak alan sigortası kapsamlı bir teminat sunmaktadır.

ortak alan sigortaları site ortak alanları, apartman bahçeleri gibi yerlerde ortaya çıkacak kazalara karşı mali olarak güvencedir.

Ortak
Alan Sigortası

Evimizde karşılaşabileceğimiz risklerin benzerlerini yaşadığımız apartman ya da sitelerde de yaşamamız olasıdır.

Toplu yaşam alanlarında en önemli unsur güvenliktir.Beklenmedik olaylar,hırsızlık,doğal afetler sonrasında hasarlar oluşabilecektir.

Şahısların, ortak eşyaların güvenliği ,site yönetiminin hukuki sorumlulukları düşünüldüğünde ortak alan sigortası kapsamlı bir teminat sunmaktadır.

Sigorta Teminatları

Ortak Alan Sigortası
Neleri Kapsar?


Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru