E-Plas Ticari Sigortalar

Tali Sigorta Acentesi Olmak

Tali Sigorta Acenteliği anlaşması yapan sigortacı

Öncelikte tali acentelik nedir, bunu açıklamakla başlayalım. Sigorta acenteleri tarafından acentelik faaliyetlerinde bulunmak üzere atanan gerçek ve tüzel kişilere tali acente denir. Bir sigortacı olmanın alternatif yollarından birisi olan tali acentelikte, sigorta acentesi aracılığıyla işlemler yapılır ve bağlı olunan şirketten komisyon alınır.

Ancak, yeni yasaya göre tali sigorta acenteliği açmak artık mümkün değil. Hazine Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, tali acenteliğin sona erdiği ve sigortacılığı bu şekilde yapmak isteyenlerin doğrudan bir şirket altında çalışması gerektiği belirtildi.

Tali Sigorta Acentesi Yerine Sigorta Acentesi Şubesi Olabilirsiniz

Yukarıdaki nedenle, günümüzde resmi şekilde kendi şirketinin sahibi olarak sigortacılık faaliyetleri yürütmek için en düşük masraflı ve az sermaye gerektiren yol, bir sigorta acentesinin şubesi olmaktır.

E-Plas Sigorta olarak biz de, sigortacılığı çağa uygun güçlü dijital altyapıya sahip bir acenteyle birlikte yapmak ve birlikte büyümek isteyen sizler için şubelik başvurularımızı başlattık. Bu imkanı değerlendirerek arkanıza E-Plas Sigorta’nın gücünü ve desteğini alıp kendi işinizin sahibi olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz.

Detaylı bilgi almak için Sigorta Şubelik Başvurusu sayfamızı ziyaret edebilir ve başvuru formu aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sizi ailemizin üyesi olarak görmekten mutluluk duyacağız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazılarımız

Tali Sigorta Acenteliği anlaşması yapan sigortacı

Tali Sigorta Acentesi Olmak

Öncelikte tali acentelik nedir, bunu açıklamakla başlayalım. Sigorta acenteleri tarafından acentelik faaliyetlerinde bulunmak üzere atanan gerçek ve tüzel kişilere tali acente denir. Bir sigortacı olmanın

Devamını Oku »

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru