E-Plas Ticari Sigortalar

Ticari Sigortalar

Ticari sigortalar, işletmelerin çeşitli risklere karşı korunmasını sağlayan poliçelerdir. Yangın, hırsızlık, sorumluluk gibi olaylara karşı maddi güvence sunar, iş sürekliliğini destekler.

yangın herkesin başına gelebilir. eviniz, iş yeriniz, ortak yaşam alanlarınızı sigortalayın

Yangın Sigortaları

Yangın sigortaları, mülkiyeti yangın, patlama ve yanma gibi risklere karşı koruyan finansal güvencelerdir. Poliçe, olası hasar durumunda maddi kayıpları karşılar, işletmeler ve bireyler için önemli bir güvenlik sağlar.

Bilgi Al

nakliyat sorumluluk sigortaları, taşınan malları ve taşıyıcıları korur

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat sigortaları, taşıma sürecindeki maddi kayıpları güvence altına alır. Kargo, taşıma aracı ve depo gibi unsurlara karşı olası hasarları kapsar, lojistik sektöründe güvenliği temin eder.

Bilgi Al

bir hata binlerce şeye malolmasın. Mesleki sorumluluk sigortası yaptırın.

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk sigortaları, kişilerin veya işletmelerin üçüncü taraflara verdiği zararlara karşı koruma sağlayan poliçelerdir. Bu sigortalar, hukuki sorumluluk durumunda maddi güvence sunar ve finansal riskleri azaltır.

Bilgi Al

seyahat sağlık ve grup sağlık sigortalarıyla çalışanlarınız güvende

Sağlık Sigortaları

Sağlık sigortaları, bireylerin tıbbi harcamalarını karşılamak ve sağlık hizmetlerine erişimlerini güvence altına almak amacıyla tasarlanmış poliçelerdir. Bu sigortalar, hastalık, kaza ve tedavi masraflarını kapsar, sağlık güvenliğini temin eder.

Bilgi Al

mühendislik sigortaları ile projelerde ortaya çıkabilecek hatalara karşı koruma sağlarsınız.

Mühendislik Sigortaları

Mühendislik sigortaları, inşaat ve mühendislik projelerinde oluşabilecek risklere karşı koruma sağlayan poliçelerdir. Bu sigortalar, maddi kayıpları, hasarları ve projelerin güvenliğini kapsar, sektörde finansal güvence sunar.

Bilgi Al

Alacak Sigortası

Alacak sigortaları, şirketlerin alacaklarına karşı oluşabilecek risklere karşı koruma sağlayan poliçelerdir. Bu sigortalar, alacakların ödenmemesi veya müşterinin iflası gibi durumlar karşısında maddi güvence sunar, işletmelerin likidite riskini azaltır.

Bilgi Al

filo kasko sigortası ile iş yerinize ait araçlar toplu olarak koruma altında

Kasko Filo

Kasko filo sigortaları, şirketlere ait araç filolarını çeşitli risklere karşı koruma altına alan poliçelerdir. Kaza, hırsızlık, yangın gibi durumları kapsayarak filo araçlarının maddi güvenliğini sağlar.

Bilgi Al

Tarım sigortası ile hasatınızı ve hayvanlarınızı koruma altına alın.

Tarsim

TARSİM sigortaları, Türkiye Tarım Sigortaları Havuzu tarafından sunulan tarım ürünleri sigortalarını ifade eder. Bu sigortalar, çiftçilerin ürünlerini doğal afetlere, hastalıklara ve diğer risklere karşı korumasını sağlar, tarım sektöründe finansal güvenlik sunar.

Bilgi Al

İşletmeler, müşterilerinin kimlik bilgilerini,kredi kartı bilgilerini,adres bilgilerini depolamaktadır. Bu sebeple ,siber koruma sigortası ile işletmelerin dijital ortamda oluşabilecek saldırılara karşı verilerinin güvenliğini sağlayan bir sigorta türüdür.

Siber Koruma Sigortası

Siber koruma sigortası, kurumları siber tehditlere karşı koruyan bir güvenlik önlemidir. Veri ihlalleri, fidye yazılımları ve diğer siber saldırılar sonucu oluşan maddi kayıpları karşılayarak işletmelere finansal güvence sağlar, itibarı korur.

Bilgi Al

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru