fbpx
E-Plas Ticari Sigortalar

Biz Kimiz?

Biz, uzay çağının getirdikleriyle büyümüş bir jenerasyon olarak ,bilgi çağının merkezinde olup yenilikçi, gelişim odaklı, aynı zamanda 30 yıllık sigortacılık deneyimiyle harmanlanmış genç E-Plas Sigortayız

nereden geldik?

Sigorta'nın yeni bilgi çağı düzenine, genç neslin beklentilerine ve gelişen teknolojiye ayak uydurması gerektiğini biliyorduk, bu bilinçle bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak hizmet verme vizyonuyla kurulduk

neredeyiz?

Dijital çağın ve teknolojinin getirdiği hız ve dinamizmi takip ederek, müşterilerimizin beklentilerine uyum sağlamak için buradayız. Gelecekte, daha etkili hizmetler sunarak müşterilerimizin güvenliği için yanlarında olmayı sürdüreceğiz.

nereye gidiyoruz?

Bulunduğumuz çağda, bilgiyi daha efektif kullanmak için adımlar atarken, teknolojiden daha fazla faydalanan, iş geliştirme modelleri ile fark yaratan bir yapı kuruyoruz. Mevcut müşteri ihtiyaçlarını belirlemekten öteye geçerek, henüz doğmamış ihtiyaçlar hakkında da öngörülerde bulunan, bu öngörüler doğrultusunda Ar-Ge departmanıyla geleceğin hizmet modelini oluşturan bir yapı olma hedefindeyiz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını anlayan, henüz doğmamış ihtiyaçları algılayan, sigorta sektöründe etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinciyle öne çıkarak güven veren, sektörde ve toplumda sigorta bilincini artıran bir marka olmak.

Vizyonumuz

Müşteri dostu; marka müşteri ve paydaş ilişki kalitesini önceliklendiren, bilgi teknolojilerini aktif kullanmakla farklılaşan, tercih edilen, marka değeri yüksek, bir saygın ulusal sigorta acente markası olmak.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin lider sigorta şirketleriyle sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru