top of page

BİZ KİMİZ ?

Biz, uzay çağının getirdikleriyle büyümüş bir jenerasyon olarak, bilgi çağının merkezinde olup yenilikçi, gelişim odaklı, aynı zamanda 30 yıllık sigortacılık deneyimiyle harmanlanmış genç E Plas Sigortayız.
Bozyel Sigorta'nın 30 yılı aşkın deneyimini, yenilik ve teknoloji aşkımızla birleştirip yola çıktık.  

NASIL KURULDUK ?

Yeşil artı.png
Yeşil artı.png
Yeşil artı.png
Yeşil artı.png

Sigorta'nın yeni bilgi çağı düzenine, genç neslin beklentilerine ve gelişen teknolojiye ayak uydurması gerektiğini biliyorduk, bu bilinçle bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak hizmet verme vizyonuyla kurulduk.

ŞİRKET KÜLTÜRÜ

İletişimi merkeze almış, pozitif insan ilişkileriyle ulaşılmadık yer bırakmadan, sürekli öğrenmeyi, gelişmeyi hedefliyoruz. Takım çalışması ruhunu canlı ve dinamik tutarak, hiyerarşi yerine yatay ilişki modeliyle şirket içi motivasyonu da en üst düzeyde tutmayı önemseyen bir Kültüre sahibiz.

NEREDEYİZ ?

Ülke çapında ulaşılmadık yer bırakmayacak şekilde çıktığımız yolda, Genel Merkezimizle güçlü bir temel attık.3 bölge ofisimizle (İzmir, Ankara ve Diyarbakır) devam ederken, gözümüzü ufuktaki yeni noktalarda yapılanmaya çevirdik ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

NEREYE GİDİYORUZ ?

Bulunduğumuz çağda, bilgiyi daha efektif kullanmak için adımlar atarken, teknolojiden daha fazla faydalanan, iş geliştirme modelleri ile fark yaratan bir yapı kuruyoruz.

Mevcut müşteri ihtiyaçlarını belirlemekten öteye geçerek, henüz doğmamış ihtiyaçlar hakkında da öngörülerde bulunan, bu öngörüler doğrultusunda Ar-Ge departmanıyla geleceğin hizmet modelini oluşturan bir yapı olma hedefindeyiz.
Tüm bunlarla birlikte Kurum ve Marka iletişimini ön plana almış, olabilecek her türlü soruna proaktif yaklaşan; sigortacılığı, müşteriye temas etmeyi unutmadan kurduğumuz iletişim ile daha anlaşılır ve daha sıcak yaklaşılan bir hale getirip, zorunluluğun değil güvenin esas olduğu bir noktaya ulaştıran bir yapıya sahip olmayı amaçladık.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını anlayan, henüz doğmamış ihtiyaçları algılayan, sigorta sektöründe etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinciyle öne çıkarak güven veren, sektörde ve toplumda sigorta bilincini artıran bir marka olmak.

Vizyonumuz

Müşteri dostu; marka müşteri ve paydaş ilişki kalitesini önceliklendiren, bilgi teknolojilerini aktif kullanmakla farklılaşan, tercih edilen, marka değeri yüksek, bir saygın ulusal sigorta acente markası olmak.

bottom of page