fbpx
E-Plas Ticari Sigortalar

Siber Koruma Sigortası

Siber saldırılar günümüzde oldukça artış göstermektedir.İşletmeler ;müşterilerinin kimlik bilgilerini,kredi kartı bilgilerini,adres bilgilerini depolamaktadır. Bu sebeple ,siber koruma sigortası ile işletmelerin dijital ortamda oluşabilecek saldırılara karşı verilerinin güvenliğini sağlayan bir sigorta türüdür.

işletmelerinizin verileri ve müşterilerinizin kişisel bilgileri siber güvenlik sigortası ile güvende.

Siber Koruma
Sigortası

İşletmeler, müşterilerinin kimlik bilgilerini,kredi kartı bilgilerini,adres bilgilerini depolamaktadır. Bu sebeple ,siber koruma sigortası ile işletmelerin dijital ortamda oluşabilecek saldırılara karşı verilerinin güvenliğini sağlayan bir sigorta türüdür.

Sigorta Teminatları

Poliçenizin Olmazsa Olmazları

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı, sigorta sektörüne yeni adım atan veya mevcut acenteler için temel bilgi ve beceriler sunarak, başarılı bir işletme yönetimine hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tanzimi gerçekleşmiş her poliçe için komisyon oranlarını sizlerle paylaşarak tatminkar kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

7 gün 24 saat kesintisiz sigortacılık hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

Teknolojik altyapımızla, sizlere en son yazılımları ve dijital araçları kullanarak iş süreçlerini optimize edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Sizin için etkili PR ve reklam çalışmaları yaparak markanızı güçlendiriyor ve tanıtımınızı artırıyoruz.

Sigortacılık alt yapısı konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işlerinizi destekliyoruz.

Teklif Bilgi Formu

Ticari Portföy
DijiFlex Başvuru